Jsme partnerem Pražského inovačního maratonu

Naše společnost je partnerem druhého ročníku soutěže Nakopni Prahu. Účastnit se jí mohou studenti, designéři, inženýři, nadšenci do technologií a všichni Pražané, kteří chtějí zlepšit hlavní město a dokážou během půl roku postavit funkční prototyp nové služby v některé z vyhlášených oblastí.

Protože je našim cílem posouvat město dopředu a se vší skromností můžeme říct, že se nám to řadou našich projektů daří, i my se letos účastníme dvěma výzvami. V pátek je za naši společnost v Centru architektury a městského plánování oficiálně vyhlásil člen představenstva Libor Fiala a vedoucí projektového oddělení Aleš Kopřiva. Jedna se týká designu patic na EV-ready lampách a ta druhá instalace dronních hnízd na stožárech veřejného osvětlení. Teď už je na některém ze 40 týmů, aby se naší výzvy ujal a v červnovém finále představil prototyp svého řešení.

Na záznam streamu z vyhlášení výzev se můžete podívat ZDE.

 

Joomla SEF URLs by Artio
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies