Chytrá obnova veřejného osvětlení - zástupci THMP na největším světovém veletrhu osvětlení

Německý Frankfurt nad Mohanem je ve dnech 18. - 23. března hostitelem největšího světového veletrhu osvětlení a technologie budov LIGHT + BUILDING 2018. V současnosti celosvětově narůstá význam úsporného a efektivního využívání elektrické energie a tento trend se nevyhýbá ani všem druhům osvětlení, světový veletrh potvrzuje pohled na osvětlení jako na významný zdroj úspor energie a to jak v budovách tak ve veřejném prostoru.

 

Veletrh navštívilo i vedení naší společnosti, v čele s předsedou představenstva Tomášem Jílkem. V rámci expozic zhlédli novinky od leaderů ve výrobě LED svítidel, prostředků k řízení a optimalizaci osvětlení a prvků Smart Cities, které dělají z osvětlení prvky moderních datových sítí.

 

Pro THMP je velice důležité sledovat trendy a mít možnost hovořit s inovátory na trhu s veřejným osvětlením a městských technologií. Vzhledem k tomu, že společnost bude od června tohoto roku technicky zajišťovat kompletní správu a provoz sítě veřejného osvětlení v Praze, což představuje bezmála 150 tisíc svítidel, je pro nás důležité mít aktuální informace o nejmodernějších zařízeních, která na trhu jsou. Díky tomu můžeme navrhovat úsporná a moderní řešení osvětlení respektující moderní trendy ve vztahu k jeho dopadům na zdraví lidí a životní prostředí. Naší prioritou je doporučit taková technická řešení, díky kterým se podaří snižovat míru světelného znečištění a generovat energetické úspory.

Joomla SEF URLs by Artio
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies